DXN Czech

DXN Czech

DXN Czech

DXN Czech

Jaký druh kávy pijete Vy?

Pokud se nechcete zřeknout požitku z pití kávy, ale přitom chcete pečovat o své zdraví, tady najdete řešení.

Pijte kávu s Ganodermou, která má blahodárné účinky na zdraví, vyzkoušejte produkty DXN a vychutnejte jejich rozdíl oproti běžným nápojům!

Ke kvalitní kávě Arabica, pocházející z Brazílie, se přidá extrakt z Ganodermy (proto ji můžeme dostat jen v instantní formě). Tím se vytvoří produkt, který je jedinečný jak chuťově, tak i svým pozitivním účinkem na organizmus díky blahodárnému působení houby Ganoderma.

DXN káva neutralizuje v organizmu nahromaděnou kyselost, zabraňuje pálení žáhy. Při jejím pravidelném a výlučném užívání (pokud si chcete ověřit její skutečný účinek, nepijte jiný druh kávy!) si můžete upravit krevní tlak. Mohou ji pít i lidé, kteří mají problémy s vysokým krevním tlakem.

Houba Ganoderma (nazývaná lesklokorka obyčejná) obsahuje téměř 200 pro náš organizmus důležitých, výživných látek. Nejdůležitejší z nich je organické germanium, které v přírodě patří mezi nejléčivější účinné látky. Houba Ganoderma je léčivá rostlina, která nemá vedlejší účinky ani při dlouhodobém užívání. Zlepšuje všeobecný stav organizmu, jeho samoléčící schopnosti.

Lidé si často zapomenou vzít svou denní dávku vitamínů nebo se musí kvůli finančním problémům zříct svých oblíbených potravinových doplňků.

DXN Czech

Už jste slyšeli, že by si někdo zapomněl vypít svou oblíbenou ranní kávu?

Od DXN to byl velmi dobrý nápad – přimíchat do produktu každodenní spotřeby důležitý stavební prvek prospívající našemu organizmu – Ganodermu.

DXN je největším světovým výrobcem kávy s Ganodermou. Ve více než 180 zemích světa se prodávají její výrobky, má více než 4 milióny stálých zákazníků, kteří denně používají její výrobky.

Káva s Ganodermou neobsahuje žádná umělá barviva, ani konzervační a chuťové látky.

Káva s výtažkem z Ganodermy je momentálně v ČR v 6 druzích.

DXN plantáže Ganodermy

Plantáže Ganodermy firmy DXN zabírají 70 ha. Je to největší plantáž v Malajsii, první, která obdržela certifikát MS ISO 14001:2004 a taktéž potvrzení kvality od Lloyd´s v červenci  2000.Tento certifikát potvrzuje, že všechny fáze pěstování Ganodermy vyhovují normě MS ISO 14001:2004 a vyhovují všem požadavkům, které stanovilo Ministerstvo ochrany životního prostředí. V roce 2007 Ministerstvo hospodářství akreditovalo plantáže Lingzhi firmy DXN do Malajského programu BIO plán, což znamená, že vyhovuje normě MS 1529:2001 a taktéž nárokům na pěstování na BIO plantážích.

Královna léčivých rostlin

Vědecké výzkumy a pokusy potvrzují v každém směru pozitivní účinky Ganodermy, hlavně její schopnost čistit krev; zlepšuje krevní oběh a kvalitu buněk. Umožňuje správnou činnost vnitřních orgánů, zlepšuje slabou fyzickou kondici a posiluje imunitní systém. Prokazatelně je úspěšná při léčení takových nemocí, které jsou způsobeny špatným krevním oběhem. Pomáhá uchovat zdraví a zdravý vzhled.

Možná to zní zvláštně, ale Ganoderma má dvojí možný účinek – může zvýšit, ale i snížit krevní tlak – podle potřeby organizmu. Ganoderma harmonizuje činnost orgánů, zvyšuje jejich přirozenou samoléčící schopnost, posiluje imunitní systém.

Jedna zázračná léčivá rostlina

V Číně už po tisíciletí považují houbu Ganoderma za vynikající léčivou rostlinu. Je prvním „lékem”, který nemá žádné vedlejší účinky ani při dlouhodobém užívání. Podporuje obranyschopnost organismu, účinně napomáhá předcházení chorob a uchování zdraví.

Úspěšné pěstování

Divoce rostoucí Ganoderma je velmi vzácná, její sběr je obtížný. Když už ji někdo najde, její účinek skoro vždy pomine následkem zestárnutí; doslova ztvrdne na povrchu, dokonce se může stát i jedovatou. Jakákoliv kontrola jakosti je nemožná vlivem nesystematičnosti sběru.

V r. 1970 pan Yukio Naoi, jeden z techniků výzkumného potravinářského ústavu university v Kjótu, úspěšně aplikoval metodu pěstování oddělováním spor při pěstování Ganodermy. Tato metoda byla v ČLR zavedena v r. 1975. Jelikož jsou klimatické a půdní podmínky mimořádně příznivé, tato metoda se velmi rozšířila.

Zázračné účinky Ganodermy:

Ganoderma byla po více než tisíc roků zahalena do roucha tajemnosti. Lidé věděli pouze, že Ganoderma zachovává mládí a že její pravidelné užívání zajistí dlouhý život, nikdo se ale nikdy nepustil do řádného výzkumu, aby zjistil příčiny takovýchto účinků.

V posledních letech bylo na základě výzkumů čínských vědců i vědců jiných národností konečně odhaleno tajemství její výjimečné účinnosti za přispění analýz a pokusů spolupracujících nemocnic, universit a farmaceutických firem. Čistí krev, detoxikuje, nemá močopudné účinky, chrání játra, reguluje činnost střev, podporuje srdeční činnost, reguluje krevní tlak, má uklidňující, kašeltlumící a odhleňovací účinky, a kromě toho také omezuje růst nádorů.

Nejdůležitejší složky Ganodermy:

Organické germanium (Ge): Až na 1,5 násobek zvyšuje schopnost krve absorbovat kyslík, může zlepšovat trávení, může předcházet odumírání tkání. Podle výzkumů obsahuje Ganoderma 800 – 2000 miliontin germania, což je 4 až 6 x více než v kořenu panaxu (ženšen asijský).

    Polysacharidy: Tyto organické sloučeniny posilují imunitní systém organismu a ničí viry. Japonské farmaceutické firmy je rafinují odpovídajícím způsobem pro léčebné účely a Zdravotnický odbor Koseisho je prohlásil za podporované léčivo v Japonsku.

    Hořká chuť: Lékařští a farmaceutičtí odborníci neustále zkoumají tuto vlastnost. Výsledek: s největší pravděpodobností je to způsobeno společným působením germania a polysacharidů. Některé rostliny obsahují jednu nebo druhou složku, Ganoderma je však ze všech nejúčinnější. Kombinace složek je odlišná od jiných rostlin a v zájmu zachování vysoké účinnosti je důležité zachovat všechny základní složky.

Základní medicínské účinky Ganodermy:

Podle klinických pokusů Dr. Shigeru Yuji má následující základní vlastnosti, díky kterým je tak účinná:

 1. Snižuje obsah cholesterolu a volných tuků v krvi.
 2. Snižuje hladinu krevního cukru a reguluje činnost slinivky (pankreatu).
 3. Snižuje obsah lipidů v krvi a stabilizuje membrány červených krvinek.
 4. Jelikož obsahuje adenosin, může omezovat hromadění krevních destiček, rozkládat trombiny

(krevní sraženiny) a omezovat vznik trombózy.

 1. Optimalizuje činnost kůry nadledvinek.
 2. Podporuje obranyschopnost organismu a účinnost imunitního systému.
 3. Zpomaluje stařecký pokles mozkových funkcí.
 4. Omezuje vedlejší účinky antialergických přípravků.
 5. Zabraňuje vzniku alergií následkem působení antigenů, a tím omezuje vylučování histaminů buňkami.
 6. Přispívá k prevenci vzniku nádorových onemocnění a blokuje látkovou výměnu nádorových buněk:
 7. Zabraňuje náhlým úmrtím pacientů s nádorovou chorobou následkem tumorové embolie.
 8. Omezuje vznik trombózy, rozpouští trombiny, zvyšuje účinnost protinádorových léčiv.
 9. Snižuje bolest způsobovanou rakovinou.

Je skutečně pravda, že Ganoderma je protilékem na moderní nemoci a je “univerzálním lékem” na všechny choroby?

Yukio Naoi, potravinářský vědeckovýzkumný ústav university v Kjótě:

„Je Ganoderma skutečně univerzálním lékem ?” – Nehovořme teď o historických nemocech, objevujících se během historie lidstva, nýbrž o moderních, tzv. civilizačních chorobách. Abychom našli odpověď na tuto otázku, zkoumali jsme během třinácti roků opakovaně její účinky.

Prvořadou otázkou je, zda může být Ganoderma účinná pro všechny choroby. Naše odpověď zní: Ano, protože je schopna udržovat zdraví moderního člověka. Ganoderma účinkuje i na nejslabší, nejchoulostivější místa lehce nemocného člověka; u skutečně nemocného potom problém zachycuje v jeho kořenech a umožňuje uzdravení.

Ganoderma má schopnost vyrovnávat nevyváženost organizmu a tím ho ozdravovat, a to bez ohledu na lidské rasy. V tomto ohledu má vždy stejné účinky; zkušenosti kdekoliv na světě jsou totožné.  Když organizmus nemocného člověka velmi dobře reaguje na Ganodermu, je to obdobné, jako když nastoupí maximální účinek patentovaného léku. Faktem je, že doposud nebyly u nikoho zjištěny negativní účinky.

DXN

DXN je úspěšně řízena z centra Malajsie a uskutečňuje “One Dragon”, “One World One Market” a “One Mind” koncepci.

DXN dohlíží na celý proces – od pěstování houby, její zpracování, až po činnost marketingu zaměřenou na spotřebitele. DXN má řídící systém na světové úrovni, výzkumná a vývojová činnost je garancí špičkové kvality produktů a zaručuje úspěch jejich spolupracovníků. DXN se nachází na prestižním 24. místě a je nejlepší společností přímeho prodeje v Malajsii.

“One Dragon”

Celý proces – pěstování, zpracování a marketing – vše provádí firma sama, za přísné kontroly kvality produktů.

“One World One Market”

Do celého světa rozšířená možnost připojení se a bonusový systém pro každého kmenového zákazníka.

“One Mind”

Firma a kmenoví zákazníci mají společný zájem na DXN obchodě.

Plantáže Ganodermy

DXN plantáže Ganodermy mohou být hrdé na mnohé zvláštní a důležité charakteristiky při pěstování Ganodermy špičkové kvality.

Tyto zvláštnosti jsou následující:

Vyhovující klimatické podmínky – teplé a vlhké ovzduší 26 – 27˚ C

Čistá voda – udržovaná na 7,0 – 7,9 pH

Čerstvý vzduch – plantáže jsou daleko od osídlených, znečištěných oblastí, aby se zamezilo výskytu jedovatých látek v produktech

Bio pěstování – používají se přírodní látky jako rýžové slupky, piliny, bez pesticidů a steroidů. Tímto způsobem umí připravit více než 200 druhů prvořadých a druhořadých přípravků jako např.: koenzym, aminokyseliny, uhlohydráty a jiné stopové prvky, které opraví a posílí kvalitu houby, vypěstované množství, růst a odolnost vůči škůdcům

Způsob tkanivové kultury – produkují 1 milion Ganodermy ve špičkové kvalitě, n jednoduchých mateřských plantážích

Způsob dočasného uspořádání – používají proto, aby se nedostaly do styku s Ganodermou nežádoucí látky, tím zaručují její růst

Plantáže Ganodermy firmy DXN zabírají 70 ha. Je to největší plantáž v Malajsii a první, která obdržela certifikát MS ISO 14001:2004 a taktéž potvrzení kvality od Lloyd´s v červenci 2000.

Tento certifikát osvědčuje, že všechny fáze pěstování Ganodermy vyhovují normě MS ISO 14001:2004 a vyhovují všem požadavkům, které stanovilo Ministerstvo ochrany životního prostředí.

V listopadu roku 2007 Ministerstvo zemědělství akreditovalo plantáže DXN Lingzhi do Malajského programu Bioplán, což znamená, že vyhovují normě MS 1529:2001 a taktéž nárokům na certifikované Bioplantáže.

Závod DXN na výrobu léčiv se rozprostírá na celkové ploše 34.000 metrů čtverečních a je vybavený nejmodernejší technikou. Je to první zpracovatelský závod Ganodermy v Malajsii, který obdržel certifikát TGA (Seznam látek s léčivými účinky) od Ministersta zdravotnictví Austrálie a od Lloyd´s pojišťovny obdržel certifikát kvality MS ISO 9001 2000 v září 1999. Mezi prvními obdržel GMP (Za kvalitní výrobní technologii) od Farmaceutického úřadu Ministerstva zdravotnictví Malajsie.

Dva závody na zpracování Ganodermy se rozprostírají na ploše 42.000 metrů čtverečních a tady, na zařízeních špičkové kvality, vyrábějí potravinové a nápojové výrobky.

Nejnovější výrobní podnik DXN má sektor kosmetiky a sektor zpracování ovocných šťáv a enzymů, přibližně na 70.000 metrech čtverečních výrobní plochy. Sektor kosmetiky v srpnu roku 2007 obdržel certifikát GMP od Úřadu léčiv ministerstva zdravotnictví Malajsie.

DXN Marketing je první MLM – firma, která spustila koncepci “Jeden svět, jeden trh” umožňující distributorům pocházejícím z různých zemí, sponzorovat nové distributory na místní nebo mezinárodní úrovni.

DXN je v Malajsii leadrem trhu v exportu MLM.

Posláním DXN je výzkum a rozvoj, tím zabezpečuje výrobu produktů špičkové kvality. Toto úsilí DXN o rozvoj výzkumu vedlo k tomu,  že produkty firmy odpovídají nejvyšším mezinárodním normám a jsou natolik přírodního původu, nakolik je to vůbec možné.

Laboratorní oddělení DXN Holding Bhd 17. července 2006 získalo Akreditační diplom MS ISO/IEC 17025 za vyhovění technickým požadavkům a za obsluhu systémů zabezpečujících kvalitu v laboratořích.

DXN Czech

Registration:

http://wellness.ganodermacenter.eu/business_opportunity

Facebook: https://www.facebook.com/dxnbestmlmczech/?fref=ts

Blog: http://bestmlmczech.blogspot.com

Hozzászólás