DXN Turkey

DXN Turkey Ganoderma kahva.

DXN Turkey sponsor

DXN Turkey

Siz ne tür kahve tüketiyorsunuz? 

Eğer kahve keyfinizden vazgeçmek istemiyorsanız ama aynı zamanda sağlığınızı da düşünüyorsanız çözümü burda bulabilirsiniz.
DXN ürünleriyle tanışın ve farkın tadını çıkarın! Daha yararlı olan ganoderma kahveyi tüketin.
Brazilya’dan ithal edilen ve yüksek kaliteye sahip olan Arabica kahveyi Ganoderma Lucidum özüyle karıştırıyorlar (bundan dolayı bu kahveyi instant olarak bulabilirsiniz) . Bu kahve ganoderma mantarının sağlığa olan olumlu etkilerinden ve harika tadından dolayı tekdir.

DXN Turkey

DXN ganoderma kahve vücutta biriken asitleri nötralize ederek midedeki yanma hissini ortadan kaldırır. Düzenli olarak kullanıldığında ganoderma kahve, kan basınç değerleri azaltabilir veya arttırabilir. ( Eğer gerçek etkisini tecrübe etmek istiyorsanız başka kahve tüketmeyiniz!) Yüksek tansiyon sorunuyla mücadele edenler de bu kahveyi rahatlıkla tüketebilirler.

Modern araştırmalara göre ganoderma mantarının ( yetişmiş mantar ve mycelium )içerdiği yaklaşık 200 biyolojik olarak aktif bileşen madde bağışıklık sistemi korur ve karaciğeri yeniler. Bu şifalı bitki yüksek tansiyon ve yüksek kan şekeri değerlerin mücadelesinde yeni bir çözüm olarak görünür.

İnsanların çoğu ne yazık ki günlük vitamin haplarını düzenli kullanmaya unuturlar ya da pahalı olduğundan alıştıkları gıda takviye haplarını alamazlar.
Ama kahvesini içmeyi unutanı hiç duydunuz mu?

DXN tarafından sağlığımız için çok önemli olan ganoderma mantarını kahveye karıştırmaları çok iyi bir fikirdi. Böylece vücudumuz için önemli elementleri her gün almış olacağız. 

DXN dünyanın en büyük ganoderma kahve üreticisidir.
Ürünlerini gün be gün 180 ülkede, 6 milyondan fazla düzenli müşterisi ve çevresi kullanır.

DXN’nın ganoderma içeren kahveleri hiç bir katkı maddesi, renklendirici, koruyucu veya tat arttırıcı madde içermez. DXN Turkey

DXN, Malezya Merkezi’nden yöneterek ”One Dragon”, ”One World One Market” ve ”One Mind” konseptlerini çok başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. DXN mantar yetiştirmesinden, mantarın işlenmesinden ve tüketicilere sunulan pazarlamasına kadar tüm süreci denetliyor. DXN’in dünya standarlarında olan yönetim sistemi, araştırma ve geliştirme faaliyetleri , kaliteli ürünleri DXN şirketin ve iş arkadaşlarının başarısını garantiliyor. DXN dünyadaki doğrudan satış şirketleri arasında 24. olarak yer alır.

DXN ganoderma plantasyonu 70 hektarlık bir alan üzerine kurulmuştur. Bu plantasyon Malezya’nın en büyüğü ve Temmuz 2000’den bu yana Lloyd’s Kalite Güvence tarafından MS ISO 14001:2004 kalite sertifikasına layık görülen ilk tarımsal arazidir. Bu sertifikaya göre ganodermanın tüm işlem süreci MS ISO14001:2004 standartlarına ve Çevre Koruma Bakanlığı’nın şartlarına uygundur.

DXN , 2007 Kasım ayında Tarım Bakanlığı DXN Lingzhi plantasyonunu Malezya Organik Planları’na akredite etti, bundan dolayı DXN palantasyonu MS-1529:2001 organik üretim sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

DXN ilaç fabrikası 34,000 metrekare alana kurulmuştur ve dünya standartlarına uygun makinelerle donatılmıştır. Malezya’nın ganoderma üretim fabrikası Australya Sağlık Bakanlığı tarafından ilk ve tek olarak TGA (Bilimsel Tıbbı Ürünler Kaydı) sertifikasını almaya hak kazanmıştır. 1999 Eylül ayında Lloyd’s Kalite Güvence tarafından Ms ISO9001-2000 sertifikasını almayı başarmıştır. Bunun yanı sıra Malezya Sağlık Bakanlığının Ulusal Eczacılık Bölümü GMP (İyi İmalat Uygulamaları) sertifikasını almıştır.

Tüm modern üretim teknolojileri ile donatılan iki kahve fabrikası 42.000 metrekare alanda yiyecek ve içecek ürünleri üretmektedir.

DXN Turkey:

dxn turkey

DXN Turkey:

Şimdi Katıl

http://onlineteam.dxnturkey.com/business_opportunity

http://dxnganodermakahve.dxn.com.tr/

http://dxnganodermakahve.dxnturkey.com/

http://turkishkahve.dxn.com.tr/

http://www.kahva.dxn.com.tr/

dxnturkey-nolimitteam.blogspot.hu

 

DXN Turkey video:

 

DXN Turkey Ganoderma kahva.

DXN Turkey sponsor